LÜTFİYE LUNA

Doğum Tarihi :

196928 Mart 1969 Büyükada İstanbul doğumluyum. İlk ve Orta öğrenimimi Büyükada İlköğretim Okulu'nda tamamladım. İşletme Doktorası mezunuyum. Yolcu uçağı pilotuyum.
 
İlk görüşte aşık olduğum kralımla evliyim. Hayatımın 25 senesi Avrupa ve Amerika'da geçti.
 
Eskrim ve yüzme vazgeçemediğim spor dallarından. En sevdiğim müzik türü keman ve flüt ile çalınan şarkılar. Celine Dion en sevdiğim favori şarkıcı.
 
Hayvanları özellikle de kanatlılar  ve kedileri çok seviyorum. Bu hayvan sevgisi çocukluğuma dayanıyor. Onları anlamak ve onlarla konuşmak farklı bir duygu. Hayvan sevenler ve onları besleyenler anlar beni ancak.
 
İşte Pinky de bizim için öyle oldu. Evimizin çocuğu ve hayatımızın efsanesi oldu.
 
Pinky'e duyduğumuz bu coşan sevgi seli de bana Pinky'in kitabını yazdırdı.

MEHMET KIRIŞ

Doğum Tarihi :

1976Mehmet Kırış  Belçika’nın Charleoi şehrinde 06.06.1976 tarihinde doğdu. 2005 tarihinde kendi ülkesinde yaşama kararı alıp vatanına dönüş yaptı. Kendi şehri Karaman’a yerleşti.

Tahsilinin bir kısmını Belçika’da tamamlamış olup, Türkiye’de hâlen tahsiline devam etmektedir.

İlk kitabı olan “GÜLÜVER”  isimli eserini, 2015 tarihinde Semerci Yayınları aracılığı ile yayınlamıştır.

AFŞİN TOL

Doğum Tarihi :

1945Kitabımızın yazarı 1945 yılında Mersin’de doğmuştur. Babasının tarih öğretmenliği ve lise müdürlükleri sebebiyle ilk, orta ve lise dönemlerinde Anadolu’nun birçok ilini gezerek öğrenimini tamamlamıştır. Bursa Eğitim Enstitüsünde Tarih Öğretmenliği sırasında Adil Tola öğrenciler tarafından Adana Lisesi’nde 1945’li yıllarda verilen Heredot ünvanı tekrar verilmiş ve kökleşmiştir. Bütün öğrencilerin fen sınıflarının derslerini bırakarak dinledikleri tarih A.TOL tarafından anlatılmakta ve tarih anlayışı, sağlam bilgilerle aktarılmaya çalışılmaktadır.
Üniversite giriş imtihanlarında dil tarih coğrafya fakültesinin edebiyat bölümünü kazanan yazarımız, bir buçuk ay sonra puanların düşmesiyle, edebiyatçılığı çok sevmesine rağmen gerçekçi hedefler tespit ederek; Hukuk fakültelerinden Ankara Üniversitesini tercih etmiştir.
1962 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne öğrenimine başlamıştır. Öğrenimine devam ederken İmar İskân Bakanlığı gecekondu ve arşiv dairelerinde memur olarak çalışmıştır. Balıkesir Ordonat Okulunda, yedek subaylık dönemini tamamladıktan sonra, 1972 yılında Ankara’da yargıçlık stajına başlamıştır. İlk ön zorunlu stajdan sonra yaklaşık iki yıl Yüksek Yargıtay 7. ve 10. Hukuk Daireleri’nde ve 9. Ceza Dairesinde raportör olarak çalışmıştır.
Stajını tamamladıktan sonra, 1973 Ekim’inde kura çekerek Diyarbakır İli Çüngüş İlçesi’nde sorgu yargıçlığına başlamış, daha sonra Isparta Keçiborlu’ya atanmış, kesintisiz yedi yıldan fazla yargıç olarak çalışmıştır. Ara vermeksizin nakil suretiyle SSK Bölge Müdürlüğü İskenderun (tüm Antakya) avukatlığı görevine geçmiş, dört yılı tamamladıktan sonra istifa suretiyle ayrılmıştır. Mersin Barosu’nda serbest avukatlığını, dokuz yıl boyunca Erdemli’deki köhne avukatlık bürosunda sürdürmüş, gelir azlığı o yıllarda ki genel ekonomik zayıflıklar sebebiyle, hak kazandığı Kahramanmaraş Türkoğlu Noterliğine atanması yapılmıştır. Daha sonra İzmir Bayındır Noterliği ve Aksaray Üçüncü Noterliği yapmıştır. En son Çankırı Birinci Noteri olarak çalışırken isteği ile özlediği huzura kavuşmak, ertelediği eserleri tamamlamak, yurdu ve dünyayı tanımak amacıyla İstanbul Beyoğlu On Sekizinci ve Gebze Beşinci Noterliklerine gitmemiştir. By- pass ameliyatları sebebiyle erken emeklilik istemiş ve böylelikle 31.12.2006 tarihinde noterlik mesleğinden ayrılmıştır.
Hukukla ilgili dört ayrı meslek de görev yaptıktan sonra hizmetlerinin bitmediği inancıyla Anadolu İl ve İlçelerinin % 80’ini gezmiş, aynı şekilde, kendi anlatımıyla neredeyse bütün tarihi şehirleri de gereğinde yürüyerek ya da traktörle adım adım dolaşmıştır.

İBRAHİM BEKTAŞ

Doğum Tarihi :

1980Yazar 1980 Yılında Trabzon’un Of ilçesinde doğdu, ilkokulu ve akabinde hafızlık eğitimini memleketinde tamamladı. Ortaokulu 1997 yılında İstanbul Kartal İmam Hatip, liseyi 2000 yılında İstanbul Pendik İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Otel İşletmeciliği 2006 yılında da Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirdi. 2014 yılında Ahmet Yesevi Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü Yüksek Lisansını tamamladı. 2004 yılında Rize Valiliği İl Dernekler Müdürlüğü’nde memurluğa başladı. 2011 yılında Artvin Valiliği’nde şef olarak atandı ve halen aynı görevde Mahalli İdareler şefi olarak görevine devam etmektedir. Yazar evli ve bir çocuk babasıdır.

FATİH TUNCAY

Doğum Tarihi :

19781978’de Antalya’da doğdu.  Dumlupınar, Cumhuriyet ve Ahmet Bileydi gibi güzide okullarda ilköğretimini; çok sevdiği Faruk Tugayoğlu’nda ise ortaöğretimini tamamladı.  Bugün icra ettiği mesleğin temellerini atan Okul Müdürü ve Türkçe Öğretmeni Ahmet Bülbül ile Faruk Tugayoğlu İlköğretim okulunda tanıştı. Ailesinin isteği üzerine eğitimine Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesinde devam etti. Okul, turizmin çeşitli bölümlerine bireyler yetiştirirken onun aklı fikri edebiyattaydı. Bu yüzden de Yakın Doğu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanarak eğitimimi sürdürdü.
Öğretmenlik hayatı 2001’ de başladı. Halen sürdürmekte olduğu bu mesleğin yanı sıra tiyatro oyunları yazıp yönetti, kısa filmlerde sinema yönetmenliği ve senaristlik yaptı.

SESSİZ SEDA

Doğum Tarihi :

1990Mehmet Emin Raşe 1990 yılında Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesine bağlı Aşağı Ekece köyünde doğdu. İlk ve orta okulu ilçeye bağlı okullarda okuduktan sonra lise öğrenimini Şanlıurfa Lisesi'nde tamamlamıştır.

2010 yılında Bingöl üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde İşletme bölümüne başladı. Üniversite son sınıfın ikici yarısında ilk kitabı olan SESSİZ SEDA'yı yazmıştı. Yazarımız üniversite öğrenimini tamamladıktan sonra özel bir şirkette muhasebe müdürlüğü görevine başlamıştır, bulunduğu görevde halen devam etmektedir. Üzerine çalıştığı birden fazla eserleri bulunmaktadır.

EN BÜYÜK KUPA

Doğum Tarihi :

FATİH ÇORAKÇI1976 yılı kışında soğuk ve karlı bir havada İstanbul'da dünyaya geldi.  2004 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünü bitirdi. 1992 yılında staj ile başladığı Finans ve Muhasebecilik kariyerine halen devam eden yazarımız, halen enbuyukkupa.net blog sayfasına futbol ile ilgili yazılar yazmaktadır.
 
16 yaşındayken büyük bir takımın seçmelerine girerek, çok sevdiği üç direk arası yani kaleciliğe adım atmayı çok istedi. Fakat ilk seçmeleri geçmesine rağmen sakatlığı nedeniyle, amatör futbolculuk hayatı başlamadan bitti.
 
Futbol onun için doğduğu günden bugüne kadar yaşam biçimi olmuştur.

İLBEY ÖZGEN ALTUNBULAK

Doğum Tarihi :

19741974 yılında İstanbul’da doğdu.  İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Yalova’da tamamladı.  Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 1996 yılında mezun oldu.  Kütahya ve Kayseri’deki askerlik görevinden sonra, iki yıl meslek alanında çalıştı.  Bu esnada; şef, bestekar Erdinç Çelikkol’un, Yalova Musıki Derneği ve ayrıca Orhangazi Halk Eğitim Merkezi’ndeki korolarına katıldı.  1999 Marmara Depremi’nden sonra, Antalya’ya yerleşti.  Tekrar İstanbul’a dönüp bankacılık ve finans üzerine eğitim aldı; İstanbul’da bankacılık ve Antalya’da turizm sektöründe çalıştı.

Çoğunluğu şarkı sözü olabilecek şiirlerini 2008 yılında yayınlanan “Kül” ve 2015 yılında yayınlanan “Dua Gibisin” adlı kitaplarında topladı. Birçok güftesi çeşitli bestekârlar tarafından bestelenmiş; bir kısmı da TRT Repertuvarına şarkı sözü olarak kabul edilmiştir. Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Bölümü’nden 2011 yılında mezun oldu.  Konservatuvarda kudüm eğitimi aldı.  Aynı yıl, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve mezun olduğu konservatuvarın da desteğiyle; “Özgen Altunbulak’ın güfteleriyle, Antalya’da yaşayan bestekarlardan şarkılar” adlı konser gerçekleştirildi. Halen şiir yazmaya devam etmektedir.

ÜMİT KAYKUSUZ

Doğum Tarihi :

1993Ümit Kaykusuz 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğretim yılını bitirdikten sonra kendince hayaller kurmaya başladı. Lise yıllarında bu hayalin peşinden giden Ümit, askerliği yaklaştığı için hayalini gerçekleştiremedi. Ama asla vazgeçmedi. Askerlik döneminde hayalini gerçekleştirerek ilk kitabı olarak "BELKİ" İsimli bir kitap yazdı. İstanbul’da ikamet eden Ümit’in, hazırlıklarını sürdüğü iki kitap çalışmasına devam etmektedir.

FULYA KILIÇLI

Doğum Tarihi :

19651965 yılında Ankara’da doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lisans eğitimini Ankara’da tamamladı. TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından emekli oldu. Evli ve iki çocuk annesidir.

Yazarın Katıldığı Eğitim, Seminer ve Çalıştaylar: TC Milli Eğitim Bakanlığı Devlet Memurları Yabancı Diller Eğitim Merkezinde İngilizce eğitimi, TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca düzenlenen, “Tarımsal Yayım ve İletişim Teknikleri” konulu seminer, TRACEBACK “Gıda Tedarik Zincirinin Güvenilir İzlenebilirliği İçin Entegre Sistem” eğitim semineri, TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca düzenlenen “Kırsal Alanda Kadın Çalıştayı”, TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Ankara Üniversitesi Avrupa Toplulukları Araştırma ve Uygulama Merkezi iş birliği ile gerçekleştirilen “Uluslararası İlişkilerde Protokol ve İletişim Teknikleri” semineri, Çevre Alanında Kapasite Geliştirme Projesi, AB Müktesebatı ve GDO” semineri, SAFER “Kırsal Alanda Çalışanlar için Daha Güvenli Tarım” semineri, Ancader İlk Yardım Eğitim Merkezince düzenlenen “İlk Yardım Eğitim Programı”, Yüksek Grup Eğitim Danışmanlık Organizasyon Ltd. Şti. tarafından düzenlenen “Protokol Kuralları” semineri. Yazarın ayrıca “Mutlu Bir Tebessüm İçin Geçmişe Yolculuk” adında bir eseri bulunmaktadır.

SERRA BAŞ

Doğum Tarihi :

-Ankara doğumludur.Samsun, 19 Mayıs Üniversite’si Türk Dili Ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu.1980 yılında öğretmenlik mesleğine başladı.Yurdun değişik illerinde öğretmenlik yaptı.Daha sonra,Ankara’da Etken Test Eğitimi Merkezi’ni kurdu.Ankara Sanat Merkezi’nin açtığı tiyatro yetenek sınavını kazanarak dört yıl eğitim gördü.Ankara Halk Oyuncuları Tiyatrosu’nda (AHOT) oyuncu olarak oynadı.İzmit Belediyesi Konservatuvarı resim bölümünden dört yıl eğitim aldı. 1999 yılında , il kapsamlı, Öğretmenler arasında düzenlenen’ kompozisyon yarışması’ dalında birincilik ; 2013Hikmet Okuyar ‘’Şiire üstün hizmet’’ ödüllerine layık görüldü. 

Şiirleri ‘’ Kum,Mavi Ada,Ihlamur,Öğretmen Dünyası ,Kümbet Altında,Amasya Sevdası’’ ...dergilerinde yayımlandı.Halen,’’Aydın Mercek,Lavaraci,Mavi Ada’’ dergilerinde köşe yazarlığı yapmaktadır. 

Eserleri:Deniz Suya Doymaz (Şiir ,1997) Drama Yöntemiyle Türkçe Eğitimi (İnceleme, 2003) Hiç/kırık Sezmeler (Şiir , Kurgu Kültür Merkezi Yayınları, Mayıs 2011)

Yürek Zor Bağış (Roman, Kurgu Kültür Merkezi Yayınları,Mayıs 2011)

ÖMER KINA

Doğum Tarihi :

1968Ömer Kına 1968 yılında Kars ili Susuz İlçesi Kırçiçeği Köyünde doğdu. İlk Okul Öğrenimini Köy İlk Okulunda tamamladı.Orta ve Lise eğitimi Susuz Lisesinde tamamladı.Üniversite Eğitimini Trakya Üniversitesi M.Y.O Elektronik Bölümünü bitirdi. Özel sektörde elektronik bilgisayar teknikeri olarak çalışdı.Bir dönem ticari iş yeri açarak esnaflık yaptı.Halen özel sektörde elektronik bilgisayar teknikeri olarak çalışmaktadır. KIZIL MELEĞİM KAN ÇİÇEĞİM isimli kitap yazarın ilk kitabıdır.

NAZMİ ÖNER

Doğum Tarihi :

1946Nazmi Öner 1946 yılında Burdur’un Bucak İlçesine bağlı Seydiköy’ünde doğdu. Seydiköy İlkokulu ve Isparta Gönen İlköğretmen Okulunu bitirdikten sonra, 1964 yılında Erzurum Karayazı’ya bağlı Yücelik Köyü İlkokulunda öğretmenliğe başladı. Sonra Buca Eğitim Enstitüsü Sosyal Bilgiler ve Anadolu Üniversitesi Tarih Öğretmenliği bölümlerini bitirdi. Erzurum’dan sonra öğretmenlik hayatı: Afyon, Burdur, Giresun, Konya ve Antalya’da, İlkokul Öğretmeni, Sosyal Bilgiler ve Tarih Öğretmeni olarak otuz beş yıl devam etti. 1998’de üç ay Avustralya’da kaldıktan sonra, öğretmenlik yaşamını noktalayarak; altı sene de Çıralıda bulunan, kendisine ait Likya Pansiyonu çalıştırdı. 2006 yılında önce öğrencilik ve ilk gençlik yıllarına ait şiirlerini içeren ”Yalnızlık, Gece ve Karlar” sonra da “Dünya Yaşanası Bir Yer Değil” adlı şiir kitapları Gündüz Kitabevi tarafından yayınlandı. “Tarihin Tanımı”; “Gazete”; ”Kültüre Eleştirel Bakış”, “Amsterdam Şiir Gibi Şehir” ve “Kırk Yaşında Kadın” adlı şiir kitapları ise Antoloji.Com ve çeşitli şiir sitelerinde yayınlamıştır. “Seydiköy” yakın tarihte yöresel bir araştırma ve inceleme kitabı olduğu kadar, yazarın köyüne ilişkin anılarını, sosyal yaşamı ve kısmen yöre folklorunu da kapsamaktadır. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yaşanan krizleri “Nisan 2007 Tarihi” (Şeriat, Laiklik ve Türban Tartışmaları); Cumhuriyet Dönemini: “1923’den 2008’e Cumhuriyet Değerlendirmeleri”; risk hesabı yapılmadan yükseltilen milliyetçiliğin tehlikelerini “En Büyük Tehdit Milliyetçilik”, ülkemizin acil sorunlarını “AB Arifesinde İnsan ve Çevre”, anayasa tartışmalarını “Anayasa, Uzlaşma ve Paranoya” gezi notlarını “İran’da Gezmek hangi Akla Hizmet”, “Kafkas ülkelerinde Gezi”; “Türkistan ve Sibirya Gezisi”; “Avrupa ve Avustralya’da Gezi”; tek dünya ülküsünü “Dünyanın Birliği” adlı dosyalarında nesir olarak hazırlamış olup; Kenthaber.com’daki köşesinde bunların bazı bölümleri yayınlanmıştır. Nazmi Öner, evli ve iki çocuk babası olup Antalya’da yaşamaktadır.

EDİTHA MAGDELENA ALNIAÇIK

Doğum Tarihi :

1939Editha Magdalena Alnıaçık 1939Eibenatock Almanyada

doğdu. Okul eğitimin sonunda Hannover de Hochschule für

Musik und Theater da okudu ve Danscı, Choreograf ve

Öğretmen olarak yüksek Diploma aldı. 1962 de. İhtibaren

Türkiye de yaşıyor ve Mimar Sinan güzel Sanatlar Üniversin-

de Bale, Şan veTiyatro bölümde görev aldı. Doktortezini

Klasik akademik Dans üzerine yazdı ve 67 yaş ken Docent

olarak  emekli oldu. E. Alnıaçık Devlet Tiyatroda ve TV de

Choreografi yaptı, Filmmüzik yazdı ve Aluminyum üzerine

özgün tablolar hazırlayıp, Moda Deniz kulübünde sergi açtı.

Bir çok Kitap almancadan türkçeyiz ve türkçeden almacaya

çevirdi ve Çocukoyunu yazdı.

Editha Alnıaçık 1975 de 2. Evliliği Raık Alnıaçık ile gerçekleştirdi.

DT Çocukoyunlar.                            DT Oyunlar

Kırmızı Pabuçlar.                              Gılgameş

Kurnaz Avukat.                               Yunus Emre

Kedievi.                                         Ferhatın Yeni Aciları

Büyük Miras                                   Ağrıdağ Efsanesi

Cinderella.                                     Külhanbey Operası

Fareli köyün kavalcısı

Çeveriler

Sıradışı bir Yolculuk

Muatafa Kemal la 1000 Gün

Savaşın yorgun kadınlar

Yunus Emre

Editha

AYHAN AYKUT

Doğum Tarihi :

19641964 yılında Amasya’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini memleketinde tamamladı. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nden mezun oldu. 1986 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde başladığı yüksek lisans eğitimini, Prof. Dr. İsmail E. Erünsal danışmanlığında hazırladığı “Türkiye’de Ansiklopediciliğin Doğuşu ve Gelişmesi” başlıklı tezi ile 1989 yılında tamamladı. Fakülte son sınıf öğrencisiyken Türkiye Diyanet Vakfı (T.D.V.) İslâm Ansiklopedisi Genel Müdürlüğü bünyesinde kütüphaneci olarak göreve başladı. Daha sonra ismi T.D.V. İslâm Araştırmaları Merkezi (İSAM) olarak değişen ve T.D.V. İslâm Ansiklopedisi’nin yayın çalışmalarını da içine alan bu müessesede, kuruluşundan itibaren çeşitli mesleki ve idari görevlerde bulundu. 1991-1992 yıllarında Marmara Üniversitesi Rektörlüğü’nün daveti üzerine bu üniversitenin Fen-Edebiyat Fakültesi Arşivcilik Bölümü’nde dersler verdi. Bu dönemde ansiklopedicilik alanında ilmi makaleler ve İslâm Ansiklopedisi’ne ansiklopedi maddeleri yazdı. 1995-1996 yıllarında yazdığı hikâye ve denemeler “Yeni Hizmet” dergisinde yayımlandı. 1996 yılında İSAM’daki Kütüphane ve Dokümantasyon Müdürlüğü görevinden ayrılarak kardeşleri ile birlikte tekstil sektöründe çalışmaya başladı. 2012 yılı sonlarında aktif ticari faaliyetlerini azaltarak ilmi, edebi ve siyasi konularda araştırmalar yapmaya ve yazmaya yöneldi. Bu dönemde “Dil ve Edebiyat” dergisinde edebi yazılar, “Platin Haber” de köşe yazıları yazmaya başladı. İlk şiir kitabı “Denizin Çocuğu Ejder” Şubat 2014 tarihinde Semerci Yayınları tarafından yayımlandı. Şiir, hikâye, deneme, inceleme-araştırma ve köşe yazısı türünde yayımlanmış çeşitli yazıları bulunan Ayhan Aykut evli ve beş çocuk babasıdır.

ALİME SEMERCİ

Doğum Tarihi :

19741974 yılında Antalya'da doğdu. Çocukluk yıllarını Antalya mavilikleri arasında layığıyla yaşadı. Başarılı bir eğitim hayatının ardından hayat karşısına aşkı çıkardı. 1997 yılında yazar ve şair Aykut Semerci'yle evlendi ve bu evlilikten nur topu gibi bir erkek evlat sahibi oldu. Yazar hâlâ Antalya, aşk ve yazmak üçgeninde mutlu ve mesut tüketiyor ömrünü.

ABDULLAH ÖZDAMAR

Doğum Tarihi :

19621962 yılında Manisa'ya bağlı Turgutlu ilçesinde doğdu. İlkokulu Cumhuriyet İlköğretim Okulu, ortaokul ve liseyi Turgutlu Lisesinde okudu. Askerlik görevini 1984 yılında tamamladı. Çalışma hayatını özel bir şirkette muhasebe ve idari işler bölümün de 2014 yılında emekli oluncaya kadar sürdürdü. Okul yıllarından bu yana çeşitli dergilerde şiirleri, hikâyeleri ve denemeleri yayınlandı. Güncel olaylardan yola çıkarak düşüncelerini siyasal, sosyal ve bireysel açıdan espritüel bir yaklaşımla ele aldı. 2013 yılında “ İÇİMDEKİ ÇOCUĞUN İÇİNDEKİ TANRI” romanı ve 2014 yılında “ŞİİRİ AŞK GEÇE” kitabı yayınlandı. Hayatını halen Turgutlu ilçesinde sürdürmektedir.

AYKUT SEMERCİ

Doğum Tarihi :

 01.12.1970Hayat denen hengâme, 1 Aralık 1970’de kendine dahil etti Aykut Semerci’yi. Farkına varır varmaz, kendini bilir bilmez doğduğu kente, Antalya’ya vuruldu. Bu yazar için ilk aşk tı. Hayatı boyu tuz kokulu yeşillerle yattı, cennet mavilere uyandı. Bağımlısı oldu bunun...

1989 yılında hayat, Orman Gözlü Kız’ı çıkardı karşısına. Ve onu bir daha hiç ayırmadı karşısından.
Hayatı boyunca alması gereken önemli kararlarda hep yanlış şıkkı seçti. Başarısızlıkla sık sık sevişti. Ama tüm bunlar onu hiçbir vakit mutsuz etmedi.
Ekim 1998’de baba oldu. Oğlu, Oğul Semerci’yi çok sevdi. Leylekler onu getirmişti yazara. Kullanılabilirdi. Yeterli ve hoştu. Bu sebepten başka sipariş vermedi leyleklere.

Yazar ayrıca iş adamı. Ama bu tatsız vasıftan kurtulma hayallerinde, çabasında. Daha yaşanacak çok mavi, çok yeşil var çünkü. Ve bu ertelenebilecek bir şey değil.
Semerciyayinlari.com | 2013 | All Rights Reserved
Semerci Yayınları
Semerci Yayınları Online DestekKitaplarınızı bastırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı...Aklınıza takılan her soruya en hızlı şekilde yanıt veriyor ve sizin için doğru olan yolu seçmenizde sizlere ışık tutuyoruz. Sizde Semerci Yayınları ile iletişime geçerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek adına ilk adımı atın...Dilerseniz yan taraftaki formu doldurarak veya yanda yazılı olan telefon numaralarımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.