Nasıl Başvurabilirim ?

1 ) MSN Messenger Aracılığıyla
2 ) MAİL Yoluyla
3 ) Kargo ya da Posta Yoluyla

MSN Messenger Aracılığıyla Başvuru

Semerci Yayınları online destek: info@semerciyayinlari.com adresi üzerinden çalışma saatleri içerisinde canlı olarak görüşebilir, tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz.

MAİL Yoluyla Başvuru

Dosyanızı bize e-mail yoluyla gönderebilirsiniz. info@semerciyayinlari.com ya da basakkamali@semerciyayinlari.com adresine çalışmanızı ilettiğiniz takdirde en kısa sürede incelenerek müşteri temsilcimiz tarafından size geri dönüş yapılacaktır.

Kargo ya da Posta Yoluyla Başvuru

Dilerseniz bize dosyalarınızı kargo ya da posta yoluyla da ulaştırabilirsiniz… Kargo adresi için adres bilgilerimize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Semerciyayinlari.com | 2013 | All Rights Reserved
Semerci Yayınları
Semerci Yayınları Online DestekKitaplarınızı bastırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı...Aklınıza takılan her soruya en hızlı şekilde yanıt veriyor ve sizin için doğru olan yolu seçmenizde sizlere ışık tutuyoruz. Sizde Semerci Yayınları ile iletişime geçerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek adına ilk adımı atın...Dilerseniz yan taraftaki formu doldurarak veya yanda yazılı olan telefon numaralarımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.