KAPAK TASARIMI

Kapak tasarımı ve arka kapak yazısı bir kitabın rafta dikkat çekmesi için en önemli unsurdur. Kitabın kapağı ve kapakta kullanılacak isim, kitabın içini yansıtan ve okuyucuyu kendine çeken önemli bir faktördür.
 
Grafiker arkadaşlarımızla kapağınızda olmasını istediğiniz düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşabilir, dilerseniz tüm tasarımı, içeriği inceleyerek yapması için tasarımcımıza bırakabilirsiniz. Arkadaşlarımız size örnek olarak birkaç çalışma sunarlar ve siz onay verinceye kadar da istediklerinizi yerine getirmek için düzeltme yapmaya devam ederler.
Semerciyayinlari.com | 2013 | All Rights Reserved
Semerci Yayınları
Semerci Yayınları Online DestekKitaplarınızı bastırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı...Aklınıza takılan her soruya en hızlı şekilde yanıt veriyor ve sizin için doğru olan yolu seçmenizde sizlere ışık tutuyoruz. Sizde Semerci Yayınları ile iletişime geçerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek adına ilk adımı atın...Dilerseniz yan taraftaki formu doldurarak veya yanda yazılı olan telefon numaralarımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.