VERDİĞİMİZ HİZMETLER

EDİTÖRYEL HİZMETLER
 
Kitap yayınlama sürecinin en önemli unsuru editöryel çalışmanın sağlamlığıdır. Bu yüzden Yayınevimiz tüm editöryel süreci, konusunda uzmanlaşmış kişilerle ve edebiyat öğretmenleriyle yürütmektedir.
 
Editörlerimiz çalışma üzerinde titizlikle incelemeler yapar ve düzeltme yaptığı yerleri işaretleyerek sizin hataları görmenizi sağlar. Unutmayın ki içerisi kelime hataları ve imla hataları ile dolu olan bir çalışmayı kimse okumak istemez. Bu yüzden yayınevi olarak biz, size bu konuda editöryel garanti vermekteyiz. Ayrıca bizimle çalışan tüm yazarlarımız editöryel çalışmayı beğenmeme durumunda, tekrar gözden geçirilmesini talep etme hakkına sahiptir.
 
KAPAK TASARIMI
 
Kapak tasarımı ve arka kapak yazısı bir kitabın rafta dikkat çekmesi için en önemli unsurdur. Kitabın kapağı ve kapakta kullanılacak isim, kitabın içini yansıtan ve okuyucuyu kendine çeken önemli bir faktördür.
Grafiker arkadaşlarımızla kapağınızda olmasını istediğiniz düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşabilir, dilerseniz tüm tasarımı, içeriği inceleyerek yapması için tasarımcımıza bırakabilirsiniz. Arkadaşlarımız size örnek olarak birkaç çalışma sunarlar ve siz onay verinceye kadar da istediklerinizi yerine getirmek için düzeltme yapmaya devam ederler.
 
PAZARLAMA ve REKLAM
 
Kitabınızın satılabilmesi için, her şeyden önce duyulması gerekir. Semerci Yayınları standart, büyük ölçekli bir yayınevinin uyguladığı bütün pazarlama stratejilerini sizin kitabınız için de uygular ve her çıkan kitabın arkasında durarak Türkiye’nin önde gelen en seçkin dağıtımcı ve kitabevleri ile çalışır. Kitabınızın kitlelere ulaşması için çaba gösterir. Anlaşmalı olduğu büyük şehirlerdeki birçok kitabevinin yanı sıra sizin gönderilmesini istediğiniz şehirlerdeki kitabevlerine de kitabınızın ulaşmasını sağlar.
Sosyal medya üzerinden yapılan reklamlar haricinde birçok kitabevinde kısa sürede yer alacak raf sistemiyle geniş kitlelere ulaşmanız hayal olmayacak.
 
SEMERCİ ÇOCUK
 
Çocuk kitaplarının eksikliğinin farkında olan yayınevimiz Semerci Çocuk projesiyle birçok okulda seminerler düzenleyecek, çocuklara kitapları daha çok sevdirecek ve çocukların yazılarını kitaplaştırmayı kendine hedef belirleyecektir.
 
ONLİNE DESTEK
 
Yayınlama süreciyle ilgili tüm sorularınızı yayınevimizin online destek hattı olan yayindanismani@semerciyayinlari.com adresinden bize iletebilir, dilerseniz telefonla ya da yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz.
Semerciyayinlari.com | 2013 | All Rights Reserved
Semerci Yayınları
Semerci Yayınları Online DestekKitaplarınızı bastırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı...Aklınıza takılan her soruya en hızlı şekilde yanıt veriyor ve sizin için doğru olan yolu seçmenizde sizlere ışık tutuyoruz. Sizde Semerci Yayınları ile iletişime geçerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek adına ilk adımı atın...Dilerseniz yan taraftaki formu doldurarak veya yanda yazılı olan telefon numaralarımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.