HAKKIMIZDA

Edebiyat dünyasında sürekliliği, rengi, farklı bir soluğu ve kusursuzluğu kendisine hedef seçen, Semerci Yayınları, 2013 yılında kurulmuştur. Yeni yazarların hayallerini gerçeğe dönüştürmek, yazarlarına sınırsız ve koşulsuz destek vermek, uzman kadromuzun ilkesidir. İlkeli, yenilikçi ve çalışkan yapımızla, tecrübeli yazarlarıyla ve profesyonel sözleşmelerle hizmetindeyiz.

Semerci Yayınları, editörlük, tasarım ve yayıncılık konulu her türlü hizmeti bünyesinde bulunduran, merkezi İstanbul Kadıköy’de, diğer temsilciliği ise Antalya’da faaliyette bulunan bir yayınevidir.


Semerciyayinlari.com | 2013 | All Rights Reserved
Semerci Yayınları
Semerci Yayınları Online DestekKitaplarınızı bastırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı...Aklınıza takılan her soruya en hızlı şekilde yanıt veriyor ve sizin için doğru olan yolu seçmenizde sizlere ışık tutuyoruz. Sizde Semerci Yayınları ile iletişime geçerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek adına ilk adımı atın...Dilerseniz yan taraftaki formu doldurarak veya yanda yazılı olan telefon numaralarımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.