EDİTÖRYEL HİZMETLER

Kitap yayınlama sürecinin en önemli unsuru editöryel çalışmanın sağlamlığıdır. Bu yüzden Yayınevimiz tüm editöryel süreci, konusunda uzmanlaşmış kişilerle ve edebiyat öğretmenleriyle yürütmektedir.
 
Editörlerimiz çalışma üzerinde titizlikle incelemeler yapar ve düzeltme yaptığı yerleri işaretleyerek sizin hataları görmenizi sağlar. Unutmayın ki içerisi kelime hataları ve imla hataları ile dolu olan bir çalışmayı kimse okumak istemez. Bu yüzden yayınevi olarak biz, size bu konuda editöryel garanti vermekteyiz. Ayrıca bizimle çalışan tüm yazarlarımız editöryel çalışmayı beğenmeme durumunda, tekrar gözden geçirilmesini talep etme hakkına sahiptir.
Semerciyayinlari.com | 2013 | All Rights Reserved
Semerci Yayınları
Semerci Yayınları Online DestekKitaplarınızı bastırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı...Aklınıza takılan her soruya en hızlı şekilde yanıt veriyor ve sizin için doğru olan yolu seçmenizde sizlere ışık tutuyoruz. Sizde Semerci Yayınları ile iletişime geçerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek adına ilk adımı atın...Dilerseniz yan taraftaki formu doldurarak veya yanda yazılı olan telefon numaralarımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.