DAĞITIM - SATIŞ - PAZARLAMA

Kitabınızın satılabilmesi için, her şeyden önce duyulması gerekir. Semerci Yayınları standart, büyük ölçekli bir yayınevinin uyguladığı bütün pazarlama stratejilerini sizin kitabınız için de uygular ve her çıkan kitabın arkasında durarak Türkiye’nin önde gelen en seçkin dağıtımcı ve kitabevleri ile çalışır.

Kitabınızın kitlelere ulaşması için çaba gösterir. Anlaşmalı olduğu büyük şehirlerdeki birçok kitabevinin yanı sıra sizin gönderilmesini istediğiniz şehirlerdeki kitabevlerine de kitabınızın ulaşmasını sağlar.

Sosyal medya üzerinden yapılan reklamlar haricinde birçok kitabevinde kısa sürede yer alacak raf sistemiyle geniş kitlelere ulaşmanız hayal olmayacak.

Semerciyayinlari.com | 2013 | All Rights Reserved
Semerci Yayınları
Semerci Yayınları Online DestekKitaplarınızı bastırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı...Aklınıza takılan her soruya en hızlı şekilde yanıt veriyor ve sizin için doğru olan yolu seçmenizde sizlere ışık tutuyoruz. Sizde Semerci Yayınları ile iletişime geçerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek adına ilk adımı atın...Dilerseniz yan taraftaki formu doldurarak veya yanda yazılı olan telefon numaralarımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.